Magiczne zaproszenie

Witam na mojej stronie.

Po blokadzie mojego profilu na FB z 5000 followersami przez miesiąc nie mam dostępu do mojego profilu, drugi mój profil zlikwidowano. Dzięki Wam za obecność i świadectwo. Nie będę dłużej zasilał FB swym kontentem, dlatego zapraszam do kontaktu bez pośredników. Na na twitterze będę wklejał linki do kolejny wpisów. Zapraszam !

Tu powstaje właśnie strona www, a potem znacznie więcej. Będą tu bezpieczne komunikatory, serwisy video, Wasze domeny i strony. Będzie tu to wszystko, co będziecie chcieli mieć, np. Wasze blogi, których nikt nie będzie recenzował. Zrobimy razem wszystko co potrzebne do komunikacji  cyfrowej poza Big Techem. Wiem, że nie wszyscy tu będą przychodzić, bo przyzwyczajenie do fejsika i podobnych serwisów to nasza druga natura.

Ale Ci, którzy chcą swe życie sami kształtować dokonają wyboru, aby nikt tych wyborów nie dokonywał za nich. Tymczasem na okoliczność blokady kolejnego profilu na fb zostawcie swoje maile na moim prywatnym adresie:

newsletter@pawelklimczewski.pl

Wystarczy wysłać pusty mail i jesteście na liście newslettera ! Gdy mi odetną profil znajdziemy się na e-mailu a ja będę wysyłał Wam newsletter z moimi raportami, felietonami, itp. Oczywiście wszystkie te wpisy będą docelowo też na tej stronie!

Zapraszam i pozdrawiam.

Paweł Klimczewski

Aby dostawać mój newsletter wystarczy wysłać dowolny  e-maila na adres: newsletter@pawelklimczewski.pl

Grafika: „Magiczne zaproszenie”, Władysław Czachórski, 1897