Cudotwórcy pana ministra

Cudotwórcy,  a nawet całe tabuny cudotwórców. Znamy ich z gazet od dawna ale teraz mamy dowody w „papierach”.

Trudno o dane z leczenia poszczególnych chorych, strzegą ich tajemnice, ale trudno ukryć prawdę przed spostrzegawczymi!

Wykres 1

Jest w zasobach ministerstwa taka dobowa statystyka jak „nowe przypadki covid-19″, którymi straszy się dzieci i dorosłych, ale obok niej jest piękny, optymistyczny raport ” nowe wyzdrowienia”. Liczby te są zasadniczo bardzo do siebie zbliżone, bo ich różnica to zgony, których obecnie jest około 5 na dobę. Obecnie mamy dziennie około 2 tys. „nowych zakażeń”, co jest zupełnie nieistotne w świetle wiedzy o testach. Przybywa na dobę około 100 zajętych łóżek szpitalnych, co daje 0,26 przyjęć dziennie na powiat, w każdym powiecie  jest szpital lub kilka, dlatego „sznury karetek ” pod szpitalami nam nie grożą, chyba, że w TV.

Po roku muszę przypomnieć, że gdy rok temu pokazywano „sznury karetek” na podjazdach szpitali sytuacja epidemiologiczna w Polsce była bardzo podobna do obecnej. Na szczęście wielu niezależnych reporterów pokazało nam później, że te szpitale były puste.

Wykres pokazuje nam bardzo ciekawą zmianę między jesienią 2020 (żółty obszar) i wiosną (obszar fioletowy). Widać wyraźnie, że jesienią 2020 ludzie chorowali około 3 tygodnie, natomiast  wiosną już o połowę krócej. Cud panie ministrze? Czy raczej wiosną 2021 o 10 dni za późno ci ludzie trafiali do lekarza/szpitala leczeni wcześniej przez telefon?  A może to skutek jeszcze innej sztuczki urzędników robiących z ludzi zdrowych chorych i odwrotnie przy użyciu testu, które częściej pokazuje wynik fałszywy niż prawdziwy?  Uzdrawiacze? Cudotwórcy ? Skąd się ich tylu bierze w każdym powiecie ?

Tego typu anomalie to bardzo dobry materiał dla trybunału, który pod hasłem Norymberga 2.0 powinien być powołany. Za tymi „anomaliami”  kryją się dziesiątki tysięcy zgonów i setki tysięcy tragedii bliskich, których dotykają cierpienia pozbawionych opieki medycznej krewnych. Na ten temat pisałem tu: https://pawelklimczewski.pl/2021/09/07/130-000-przedwczesnych-smierci-kogo-zabila-reorganizacja-sluzby-zdrowia/

Paweł Klimczewski

Jeśli uważasz moje analizy i publikacje za pożyteczne możesz mnie wesprzeć dowolną kwotą na konto:

Mbank : 87 1140 2017 0000 4002 1094 2334

Paweł Klimczewski, tytułem: wpłata

Dziękuję ze wsparcie niezależności mediów w Polsce.