Cóż to za łagodna zaraza?

Stało się! Blokada mojego newslettera rozsyłanego z prywatnej, opłacanej poczty.

Zanim o łagodnej „zarazie” ważne ogłoszenie:

Jestem regularnie blokowany przez FB i YT. Z tego powodu wykupiłem hosting i publikuję na stronie https://pawelklimczewski.pl różne informacje, ale najczęściej na podstawie danych rządowych wykazuję błędną, irracjonalną, oficjalną narrację na temat mniemanej „pandemii”.

Od kilku miesięcy do chętnych wysyłam te raporty w postaci newslettera. Przybywa czytelników, co okazało się problemem. Po publikacji o manipulacji liczbą testów pomiędzy województwami, co służyć ma fałszywemu wykazaniu szybszej dynamiki „zakażeń” w województwach wybranych zauważyłem, że część e-maili wraca jako niedostarczone. Były to głównie adresy osób, które swoją pocztę powierzyły serwisowi @onet.pl.

Następnego dnia moje konta pocztowe w domenie @pawelklimczewski.pl były już zablokowane.

Powód to, że wysyłam „za dużo”, mimo że wysyłałem pocztę zgodnie z ustalonymi w korespondencji zasadami.

Newsletter zatrzymany a sprawa jest wyjaśniana. Publikacje są dostępne jedynie na stronie https://pawelklimczewski.pl i zajawiane na tweeterze: https://twitter.com/KlimczewskiPawe

Co mówią NOWE DANE o planach szalonych pandemików.

Tymczasem obserwujemy dane Ministra Śmierć, którym straszy biedny lud bezkrytycznie łykający papkę z mainstreamu. Od tygodnia postanowiono przyspieszyć atak ” kolejnej fali pandemii” podnosząc dobową liczbę testów o ponad 5000.

Wykres 1

Jest zupełnie naturalnym, że z nadejściem jesieni liczba infekcji wirusowych rośnie i odsetek zarażonych jakimkolwiek wirusem wśród badanej populacji rośnie i obecnie wygląda to podobno tak jak niżej na wykresie 2. Piszę „podobno”, gdyż mamy dane tylko na podstawie testów, które nie wiadomo, co wykrywają. Patrząc na poniższy wykres nasuwa się hipoteza, że wykrywają dowolnego wirusa, bo w szczytach fal sezonowych zachorowań ten wykres przekracza 50 % a koronawirusy to tylko mała część tego typu zakażeń… Będą nasze wnuki z nas sobie żartować…

Wykres 2

Dochodzi on obecnie, tj. 22.10.2021, do 12%.

Jednak skokowy, celowy wzrost liczby robionych testów z ok. 44 000 na 51 000 powoduje, że liczba „zakażonych” rośnie nieproporcjonalnie szybko do ponad 6000. Bravo! Co dwa dni kolejny tysiąc więcej, jak to brzmi!

Ważną daną jest odsetek hospitalizacji do „zakażeń. W ostatnich dniach było to ok 4%, czyli na 100 pozytywnych 96 nie wymaga opieki szpitalnej. Cóż to za łagodna zaraza?

Wykres 3

Paweł Klimczewski

Zap

Jeśli uważasz moje analizy i publikacje za pożyteczne możesz mnie wesprzeć dowolną kwotą na konto:

Mbank : 87 1140 2017 0000 4002 1094 2334

Paweł Klimczewski, tytułem: wpłata

Dziękuję ze wsparcie niezależności mediów w Polsce.