Kilka kartek papieru może mieć wielką wagę, wagę życia lub zdrowia !

Kilka dni temu zaproponowałem zapomniany już często najzwyklejszy sposób dystrybucji: wydruk + przekazywanie sobie drukowanych tekstów. W świecie cyfrowym możemy używać w ten sposób kodów QR z linkiem do raportu „Prawdziwa tragedia narodu polskiego 2020/2021 – walka z covid-19.” Akcja się spodobała!

Wbrew logice i wiedzy medycznej do szczepień klasyfikowane są coraz młodsze dzieci a ich rodzice pozbawieni podstawowych informacji decydują się na ten krok. Dlatego proponuję aby tropem ręcznej dystrybucji wydrukować artykuł na ten temat i dać do ręki takiej rodzinie, krewnym, dziadkom, itd. Artykuł „Dzieci nie umierają na covid. To dane Ministra Zdrowia! To pewne na 99,2%” jest pod linkiem https://pawelklimczewski.pl/2021/10/06/dzieci-nie-umieraja-na-covid-to-dane-ministra-zdrowia-to-pewne-na-992/ i pod tym kodem QR:

„Dzieci z bukietami” Cesar Pattein 1895 + QR kod do artykułu.

Przy okazji dodaję kody QR pod moimi artykułami na stronie www i zachęcam do drukowania i przekazania wybranych tekstów, jeśli widzicie w swoim środowisku osoby, którym dany tekst mógłby się przydać. Jest to sposób na przełamywanie niechęci do nowych treści. 2-3 kartki papieru mogą mieć wielką wagę, wagę życia i zdrowia.

Paweł Klimczewski

Jeśli uważasz moje analizy i publikacje za pożyteczne możesz mnie wesprzeć dowolną kwotą na konto:

mBank : 87 1140 2017 0000 4002 1094 2334

Paweł Klimczewski, tytułem: wpłata

Dziękuję ze wsparcie niezależności mediów w Polsce.