Wyścig niepokoju psychiatrycznego

Dzienna liczna testów spadła ze 180 bliżej 100 tys., ale poziom „zakażonych” jest ciągle taki sam, około 30%, jednak to nie jest ważne. Pisałem tydzień temu, ilu z nich to „zaszczepieni ” a ilu to „foliarze” czytający opinie epidemiologów.

No i „zaszczepieni” wygrywali jak 58:42 https://pawelklimczewski.pl/2022/01/30/zaszczepieni-wygrywaja-5842/. Nas to nie dziwi, ale ministra, który udostępnia te dane powinno. Po takiej publikacji dostaję wiele pytań i myślę, że warto się przyjrzeć, kto napędza „zarazę” mając tzw. paszport. W danych mamy wiek i oto proszę bilans stycznia.

Wykres 1

Razem ich jest w styczniu ponad 800 tys., z czego do szpital trafi garstka, reszta posiedzi w domu, zakąszając. Bo któż to jest, czy osłabieni staruszkowie? Największa ich liczba to ludzie w pełni sił, 25-44 lata, wśród których śmiertelność jest znikoma.

Wykres 2

„Przerywanie transmisji” to absurdalna teoria, rok temu, przed rozpoczęciem akcji szczepień, na powszechnie dostępnych dokumentach dołączanych do opisów preparatów było „napisane jak wół”: PREPARAT MOŻE ŁAGODZIĆ PRZEBIEG INFEKCJI, nic więcej. Producenci nic więcej nie obiecywali, więcej obiecywali eksperci i media, zupełnie bezpodstawnie. Z taką wiedzą „zaszczepieni ruszyli w świat chronieni „paszportami” i jest jak zawsze. Tymczasem

Art. 165. Kodeksu Karnego § 1 brzmi:

Kto sprowadza niebezpieczeństwo dla życia lub zdrowia wielu osób albo dla mienia w wielkich rozmiarach:

….

2) wyrabiając lub wprowadzając do obrotu szkodliwe dla zdrowia substancje, środki spożywcze lub inne artykuły powszechnego użytku lub też środki farmaceutyczne nie odpowiadające obowiązującym warunkom jakości,

5) działając w inny sposób w okolicznościach szczególnie niebezpiecznych,

podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.

Badanie psychiatryczne. Scena z filmu o wojaku Szwejku.

Eksperci i media! Jaka będzie linia obrony ? W waszych zawodach wykonuje się polecenia a nie rozkazy. Może kolega psychiatra coś zaradzi ?

Paweł Klimczewski

Jeśli uważasz moje analizy i publikacje za pożyteczne możesz mnie wesprzeć dowolną kwotą na konto:

mBank : 87 1140 2017 0000 4002 1094 2334

Paweł Klimczewski, tytułem: wpłata

Dziękuję ze wsparcie niezależności mediów w Polsce.