Prezes dał inteligentnym znak – spowiedź wampira.

W lipcu 2020 roku przez mainstream przeleciał jak meteoryt news „Kaczyński dostał kontrowersyjny prezent”. Potem przez Polskę społecznie przeszła akcja billboardowa.

Prezes Kaczyński czytający „Fałszywą Pandemię” w Sejmie. Lipiec 2020

Gdy w sierpniu na antenie wRealu24 opowiedziałem, co napisałem w książce, YT łaskawie pokazał 1/4 mln odsłon. Prawdziwej liczby nie znamy. Musiało być znacznie więcej, bo ludzie masowo i spontanicznie rozpoznawali mnie na ulicy w Warszawie, a wiemy, że „Warszawa” to nie jest awangarda dociekliwości.

Podhale, lato 2020.

Zaraz dwa lata od moich pierwszych wpisów. Jest w tym prawdziwa anegdota. Fejs był mi potrzebny do kontaktu z zaprzyjaźnionymi Turkami i nie miałem nigdy skłonności, aby tam się publicznie otwierać. W marcu 2020 nadciągała do nas „fala trupów”, więc usiadłem do dobrze mi znanych danych demograficznych, by policzyć kto, kiedy umrze i jak duże zapasy „kaszy” zrobić, żeby nie przesadzić jak Popiel. Zacząłem nieśmiało publikować rożne liczby, jak to nasze zachowania mogą zmienić tempo epidemii, o wypłaszczaniu krzywej itp. Przez 20 lat pracowałem jako spec od analityki dla mediów to i szybko odezwał się kolega z Agory, że super wpisy i czy mam coś do publikacji w portalu specjalistycznym dla analityków rynku.

Za kila dni byłem gotowy z dużym raportem, w miedzy czasie miałem już umówione wejście w sobotę w południe na żywo w TVN z tymi rewelacjami. Tam pracują zawodowcy i na dwa dni przed wejściem „wybadali” mnie, co tam mam. To ja szczerze, że mam bombę- raport dla całej Europy, kraj po kraju, do końca lutego, a pamiętacie było juz po „Bergamo” i „hiszpańskich stosach trupów” a ja mówię im: MIMO, ŻE POWOJENNE WYŻE DEMOGRAFICZNE PRZECHODZĄ W WIEK 75+ I ŚMIERTELNOŚĆ W EUROPIE SZYBKO ROŚNIE TO W SEZONIE 2019/20 MIELIŚMY WYJĄTKOWO ŁAGODNĄ ZIMĘ I ZGONÓW JEST ZNACZNIE MNIEJ NIŻ ZWYKLE” …. Do Agory raport wysłałem oczywiście, do dziś cisza. W TVN też szybko odwołano wywiad.

Sejm RP, lato 2020

W tym momencie miałem wiedzę podwójną: A/ jak jest + B/ jakiej wiedzy media potrzebują. U mnie w domu już było po „pandemii” a zaczęła się „plandemia”. Niestety do lipca czekałem na pierwszy samolot w kierunku Azj,i żeby odpocząć od tego wariatkowa.

Gdy w marcu dane zebrane na zamówienie Agory (jakie to prawda ma kręte drogi), opublikowałem ma na FB szybko liczba „znajomych” dobiła do limitu 5000. Praktycznie przez cały czas codziennie coś wrzucam, co obnaża główną narrację a wszystko w oparciu o dane rządowe, robię tylko to co całe życie robiłem zawodowo, mówiłem swym szefom „jak jest naprawdę”. Szybko pojawił się wydawca „Fałszywa Pandemia – Krytyka Naukowców I Lekarzy. Tom 1.” który miał już doskonałe opracowania najwybitniejszych światowych wirusologów, patologów, itp.( Prof. dr med. John Ioannidis, Prof. dr med. Klaus Püschel, Prof. Dr Sucharit Bhakdi i inni) ale w Polsce żaden z „ekspertów” nie chciał zabrać głosu w tak szacownym towarzystwie, dzięki czemu padło na mnie.

W podobnym czasie odnalazł mnie Jerzy Karwelis piszący z pasją dziennikzarazy.pl. Zrobił ze mną profesjonalny wywiad do swojego bloga. Następnego ranka dowidziałem się, że udzieliłem wywiadu nie tylko dla bloga, ale też dla DoRzeczy, gdzie poszedł pod znamiennym tytułem Wywiad z wampirem. Publikowałem wcześniej o św. Janie z Efezu itp. historie, ale nie zamierzałem nigdy zostać wampirem prawicy, harcerz zanuci wtedy: „bo pandemia wszytko zmienia…” Od tego wywiadu podtrzymuję tezę: „Dane Ministra Zdrowia wskazują wyraźnie: nie było pierwszej fali covid, nie było kolejnych.”

Wykres 1

W książce opisuje odtworzony przeze mnie przebieg wiosennej fali sezonowych zakażeń wirusowych w Polsce zgodnie z epidemiologicznym modelem SEIR używanym od wieku na świecie a konkluzją jest typowy wiosenny katar z 6 zgonami na covid w „szycie fali” . Wtedy myślałem, że ich jest 30, tak podawało MZ, co nic nie zmienia w obliczu z poziomem dobowym 1250 zgonów w tamtym okresie. Struktura wieku zmarłych „na covid” identyczna ze strukturą 400 000 zgonów z roku 2019 definitywnie zamknęła dyskusje o jakikolwiek większej zjadliwości tego wirus niż wszystkie pozostałe wirusy, których mamy setki. Moją prognozę z maja potwierdził w lipcu danymi o zakażeniach Minister Zdrowia.

Tu do gry wchodzi prezes Kaczyński, którego nie możemy podejrzewać o brak spostrzegawczości. Gdy od wydawcy, posła Grzegorza Brauna, dostał w lipcu 2020, w sejmie egzemplarz książki nie chowa jej do teczki, czy nie wyrzuca do kosza tylko ostentacyjnie wertuje w ławie sejmowej. „Mądrej głowie dość w dwie słowie” mówi staropolska mądrość. Odebrałem to jednoznacznie: „warto wiedzieć !”. Chyba nikt w sejmie nie wierzy już, że dzieci się znajduje w kapuście, ale o tym jak się je robi głośno nie opowiada, z innymi prawdziwymi prawdami w polityce jest tak samo, ale wiedzieć warto.

No i mamy przedwiośnie 2022 i zaczynają się na naszych oczach masowe nawrócenia. Pierwsza przykuła moją uwagę Pani poseł PiS z Podkarpacia Maria Kurowska. Gdy od maja 2020 piszemy o tym, że umrzeć „Na covod lub „Z covid to wielka różnica, na której opiera się całe kłamstwo statystyki „plandemii” pani poseł właśnie zimą 2022 zorientowała się, że „za granicą liczą inaczej”. Wygląda na osobę spostrzegawczą i byłoby dziwne, gdyby nie zauważyła co od dwóch lat mówi poseł Braun, z którym ona walczy o mandat w tym samym regionie. Jestem przekonany, że to wyniki badań i spadek poparcia PiS w tym regionie są powodem tego olśnienia. Poseł Braun w swej konsekwencji traci swoje diety poselskie. Pani poseł mówię stanowcze nie! Podobnie stanowcze nie wszystkim „nowo-oświeconym”. Od maja 2020 wszystko jest jasne.

Z ludzkiego miłosierdzia nie będę dziś pisał jakie ustawy przegłosowali ci posłowie. 200 000 zgonów zobowiązuje nas do żelaznej konsekwencji.

Paweł Klimczewski

Jeśli uważasz moje analizy i publikacje za pożyteczne możesz mnie wesprzeć dowolną kwotą na konto:

mBank : 87 1140 2017 0000 4002 1094 2334

Paweł Klimczewski, tytułem: wpłata

Dziękuję ze wsparcie niezależności mediów w Polsce.