Gówno prawda panowie ministrowie, premierOWIE, marszałkowie, itp.!

Powstało w 2021 takie stowarzyszenie, na którego inauguracji prezentowałem bezsporne fakty na temat „srandemi”. Za ten film miałem blokowane konta itp. Zawieszę ten film na swoim YT, warto sobie przypomnieć jak bezczelny i prostacki był numer z wirusem.

Niech zostanie jako memento dla wszystkich, którzy szukają „prawdy” w mediach. Kiedyś mawiano: „Kto słucha pana prezydenta Wałęsy sam sobie szkodzi!”

Konferencja Polskiego Stowarzyszenia Niezależnych Lekarzy i Naukowców 2021. Paweł Klimczewski

Dziś pamiętajmy, że kto czyta/ogląda media komercyjne nie zazna spokoju, jest to przedsionek piekła i szkoda tam zaglądać bo cuchnie tam okropnie. Gówno prawda panowie ministrowie, premierOWIE, marszałkowie, itp.!

Zapraszam na moją bezpieczną, szyfrowaną stronę, warto tam poszperać w starszych tekstach i nie tylko. https://pawelklimczewski.pl

Film z konferencji: https://www.youtube.com/watch?v=NT69DzmgaYw

RAPORT pdf: Prawdziwa tragedia narodu polskiego 2020/2021- walka z covid-19 https://pawelklimczewski.pl/2021/07/27/__trashed/

Paweł Klimczewski

Proszę linkować do tej strony. Poniżej info jak można mnie wesprzeć w działalności publicystycznej. Obecnie to moje jedyne, skromne źródło dochodów. Linkując teksty w Social mediach, a nie źródła zapewniamy przychody z reklam dla Meta, tj. FB, Instagram, WhatsApp i innych.

Możesz mnie wesprzeć dowolną kwotą na konto:

mBank : 87 1140 2017 0000 4002 1094 2334

Paweł Klimczewski, tytułem: wpłata

Dziękuję ze wsparcie niezależności mediów w Polsce.