Dzienna zmiana.

11 września 2023. Nowy premier, który wygrał wybory, dziś wygłosi expose, tylko po to aby nie zostać wybranym na premiera i przekazać władzę opozycji. Ogłoszono to zaraz po zaprzysiężeniu nowego rządu.

Ulubieńcy świata

Dziś rozegra się kolejna, zaskakująca, zdumiewająca seria wystąpień politycznych w TV. Jedyne co jest w tym pewne, to już sprzedane pakiety reklam koncernów, które przed Świętami Bożego Narodzenia szukają okazji, aby powiększyć swój udział w zyskach.

Istnieją proste przeliczniki pomiędzy ilością wyświetlonych reklam a sprzedażą błyszczącej tandety. Ponad 25 lat pracowałem przy wyliczaniu tych wskaźników i zawsze byłem zadziwiony jak dziecko, że to działa. Że miliony dorosłych ludzi kupiło badziewną książkę tylko dlatego, że gwiazdka w TV przez kilka sekund uśmiecha się machając okładką do kamery.

Porozumienie w nocy z 4 na 5 czerwca 1992 r.Sejm przegłosował wotum nieufności wobec rządu Jana Olszewskiego.

„Paś baranki moje” dostał takie polecenie św. Piotr. Jakie to proste. 11 grudnia to dzień bez mediów. Polecam. Pyk, wyłączam internet w telefonie i telefon staje się telefonem a nie smyczą.

Paweł Klimczewski

Proszę linkować do tej strony. Poniżej info jak można mnie wesprzeć w działalności publicystycznej. Obecnie to moje jedyne, skromne źródło dochodów. Linkując teksty w Social mediach, a nie źródła zapewniamy przychody z reklam dla Meta, tj. FB, Instagram, WhatsApp i innych.

Możesz mnie wesprzeć dowolną kwotą na konto:

mBank : 87 1140 2017 0000 4002 1094 2334

Paweł Klimczewski, tytułem: wpłata

Dziękuję ze wsparcie niezależności mediów w Polsce.