Mroczny kico-bałwanek

Na północy Polski w lasach grasuje „Mroczny kico-bałwanek”. Potrafi niespodziewanie, z rowu nastraszyć kierowcę, potrącić tył pędzącego samochodu, wprowadzić pojazd w poślizg, a potem wywlec ofiary z rozbitego auta i objeść do kości.

Opady śniegu 18 marca 2024

Wraz z rozwojem dziennikarstwa na platformie AI będziemy coraz częściej czytali takie newsy, które skutecznie będą odwracały uwagę ludu od typowych opadów śniegu pod koniec marca w czasach „globalnego ocieplenia”.

Jutro na wykresie pojawi się wzrost pokrycia Polski śniegiem.

Przewidywałem te opady na podstawie wieloletnich obserwacji, które na wykresie zaśnieżenia Polski ujawniają regularny powrót zimy ok. 20 marca. Wskazuje to strzałka. Zima dotrze na południe Europy do Rumunii i dosypie tam w Karpatach.

Przez cały tydzień musimy się liczyć z nocnymi przymrozkami, na północy nawet w Niedzielę Palmową. Skoro już o palmach, nie używamy do wypieków margaryn, szczególnie palmowych, dobry olej rzepakowy będzie znacznie zdrowszy lub skoro to święta, masło.

Smacznego!

Paweł Klimczewski

Poniżej info jak można mnie wesprzeć w działalności publicystycznej. Obecnie to moje jedyne, skromne źródło dochodów. Linkując teksty w Social mediach, a nie źródła zapewniamy przychody z reklam dla Meta, tj. FB, Instagram, WhatsApp i innych korporacji.

Możesz mnie wesprzeć dowolną kwotą na konto:

mBank : 87 1140 2017 0000 4002 1094 2334

Paweł Klimczewski, tytułem: wpłata

Dziękuję ze wsparcie niezależności mediów w Polsce.